KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsa / Biz Kimir?

Destek Hattı : +90 (532) 509 49 40

Biz Kimiz?

SOFUOĞLU VİNÇ Olarak 15 yılı aşkın sürede bu sektörde; yenilikci, zamanında, ve güvenilir işlere imza atmış ve SOFUOĞLU VİNÇ olarak hizmetine devam etmektedir.

Misyon "İş Gücünü kolaylaştırmak adına her zaman ileri görüşlüdür." Vizyon Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirmektedir.


Türkiye'nin ve Yurt dışında  en çok tercih edilen Ürün bakım ve servis yelpazesine sahip  geliştirici beş şirketi arasında olma yolunda ilerlemektedir. Ortak Değerler Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir. Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. SOFUOĞLU VİNÇ için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur. SOFUOĞLU VİNÇ Sizlere Ayrıcalıklı Bir Yaşam Sunar...