KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsa / Biz Kimir?

Destek Hattı : +90 (532) 509 49 40

Vizyonumuz

SOFUOĞLU VİNÇ Olarak 15 yılı aşkın süre bu sektörde; yenilikci, zamanında, güvenilir işlere imza atmış ve SOFUOĞLU VİNÇ olarak hizmetine devam etmektedir.

Misyon "İş Gücünü Katkı Sağlamak adına her zaman ileri görüşlüdür." Vizyon Yarım asıra yaklaşan geçmişimizin bilgi ve tecrübesi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirmektedir.

Konya vinç hizmetleri, Konya vinç, Konya vinç imalatı, Konya Sofuoğlu vinç, Çift Kirişli Köprülü VinçTek Kirişli Köprülü VinçArabalı Vinç, vinç Monoray Vinç, Vinç Yedek Parça , İkinci El vinç, Dönen Vinç, Duvar Vinci, Konsol Vinç, Sabit Vinç, gibi bir çok hizmet ile 7/24 destek vermektedir. 

Türkiye'nin ve Yurt dışında en çok tercih edilen Ürün bakım ve servis yelpazesine sahip geliştirici beş şirket arasında olma yolunda ilerlemektedir. Ortak Değerler Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem de kurumsal tüm yeni gelişmeleri başarı göstermekda en önemli etkenlerden oluşmaktadır.Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde bulunmaktadır. Çalışanlarımız bunun bilincindedir. Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık sektöründe tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. SOFUOĞLU VİNÇ için müşteri en önemli öznitelik, öncelik öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur. SOFUOĞLU VİNÇ Sizlere Ayrıcalıklı Bir Yaşam Sunar ...